Zabiegi oczyszczające

HydraClean – zabieg wykorzystujący ciepło oraz właściwości kawasów BHA i LHA w klasycznej krótkiej wersji. Powoduje rozpuszczenie zaskórników, wygładzenie i rozjaśnienie skóry. Pozytywnie wpływa na pracę gruczołów łojowych oraz na szybsze gojenie się stanów zapalnych. Zabieg przeznaczony dla każdej skóry wymagającej delikatnego oczyszczenia lub dłuższej kuracji oczyszczającej.

HYDRACLEAN BASIC 120ZŁ

HYDRACLEAN + MIKRODERMABRAZJA 220 zł
HYDRACLEAN + MASKA 150zł

HYDRACLEAN + PÓŁ ZABIEG GUINOT 180ZŁ
HYDRACLEAN + HYDRADERM CELLULAR ENERGY 400 zł!
HYDRACLEAN + OCZYSZCZANIE MANUALNE 200 zł

Oczyszczanie manualne – najpopularniejszy zabieg oczyszczający skórę z zaskórników, prusaków i nadmiaru łoju w porach. Po rozpulchnieniu skóry pod ciepłą parą kosmetyczka oczyszcza skórę. W cenie zabiegu przygotowanie skóry, oczyszczanie manualne, serum regulujące pracę gruczołów łojowych, maska i krem.

Czas: 2h 15min Cena: 180-200zł

Źródło Czystości – Zabieg francuskiej firmy Guinot z wykorzystaniem kosmetyków przeznaczonych do cery tłustej, mieszanej i problematycznej. Zawiera aktywne składniki, które regulują prace gruczołów łojowych, wyciszają istniejące stany zapalne. Po zabiegu skóra jest dobrze nawilżona, wypoczęta, a stany zapalne wyciszone. Ten zabieg można połączyć z mikrodermabrazją lub peelingiem kawitacyjnym. Polecane kosmetyki do pielęgnacji domowej Źródło Czystości.
Czas: 45min Cena: 160zł