Zabiegi złuszczające, peelingi chemiczne

 

Natinuel Glyco  – Zabieg z wykorzystaniem mieszaniny kwasów AHA, BHA i PHA. Głownym składnikiem peelingu jest kwas glikolowy, który w trakcie zabiegu aplikowany jest na twarz w 3 różnych stężeniach. Dzięki takiej terapii skóra staje się pobudzona do syntezy kolagenu, przebarwienia rozjaśniają się, a zmarszczki zostają wypłycone.

Czas: 60 min. Cena: 260zł

Natinuel RX 50 – Zabieg z wykorzystaniem złożonego peelingu z kwasów owocowych, kwasu ferulowego i kawowego, a także z aminikowasów: m.in. glicyna, lizyna i prolina. Zabieg rozjaśnia skórę, działa silnie antyoksydacyjnie i przeciwzmarszkowo. Dodaje energii komórkowej.

Czas 45 min Cena 250zł

Peeling Migdałowy – Kwas migdałowy należący do grupy AHA jest pod względem swoich właściwości absolutnie wyjątkowy. Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry pozytywnie wpływa na wyciszanie stanów zapalnych, redukcję przebarwień. Ma delikatne działanie złuszczające dzięki czemu skóra po zabiegu jest pełna blasku.

Czas: 45 min. Cena: 180zł Twarz,     220zł Twarz, Szyja, Dekolt

Hydra Peeling  GUINOT – Zabieg z kwasem fitowym i laktobionowym stworzony jako alternatywa dla mocno złuszczających zabiegów. W widoczny sposób rozjaśnia przebrawienia, przywraca blask skóry i redukuje oznaki starzenia się skóry. Zabieg firmy Guinot.

Czas: 45 min. Cena: 300zł