Zabiegi z wykorzystaniem peelingu kawitacyjnego

Vita C Balance – Zabieg składa się z trzech etapów: przygotowania skóry (oczyszczanie i mikromasaż), wprowadzania wit. C i absorpcji (masaż manualny i aktywna maska).
Cena 280zł

Peeling kawitacyjny (do zabiegu) – Bezbolesne oczyszczanie skóry przy wykorzystaniu ultradźwięków i zjawiska kawitacji. Zabieg pozwala w sposób nieinwazyjny oczyścić twarz z drobnych zaskórników, odświeżyć i usunąć martwy naskórek.
Cena: 80zł

Zastosowanie nowoczesnej aparatury HERKIN jest bezbolesną alternatywą dla tradycyjnych metod np. manualnego oczyszczania skóry. Zwiększa ona również możliwości transportowania składników aktywnych w głąb skóry. Fala ultradźwiękowa w obecności płynu tworzy pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które powiększają się i gwałtownie pękają. Pod wpływem ciepła i podwyższonego ciśnienia dochodzi do bardzo dokładnego i zupełnie bezbolesnego oczyszczenia skóry z zalegającej warstwy zrogowaciałego naskórka, toksyn oraz wydzielin. Zabieg z wykorzystaniem peelingu kawitacyjnego bezboleśnie, szybko i dokładnie czyści skórę twarzy, szyi i dekoltu sterylizuje obszar poddany zabiegowi co zapobiega pojawianiu się stanów zapalnych nie wymaga rozgrzewania, dlatego można go bezpiecznie wykonywać przy skórach naczyniowych i wrażliwych, wspomaga leczenie trądziku, rozjaśnia przebarwienia i plamy pigmentacyjne, przygotowuje skórę do dalszych zabiegów kosmetycznych, zwiększając jej możliwości absorbcyjne.