Zabiegi z wykorzystaniem mikrodermabrazji

 

 

Zabiegi mikrodermabrazji przeprowadzamy na urządzeniu SilkPeel®, które jest przeznaczone jest do gabinetów medycznych i wyspecjalizowanych klinik piękności. Mikrodermabrazja SilkPeel® gwarantuje bezpieczeństwo i efektywność zabiegu.

 Micro Express – Szybki zabieg mikrodermabrazji, który przynosi natychmiastowy efekt odświeżenia skóry. Polecany przez makijażem, imprezą lub przy napiętym grafiku. Podczas tego krótkiego, półgodzinnego zabiegu, skóra zostaje poddana mikrodermabrazji, a następnie dostaje zastrzyk substancji aktywnych z silnego serum.
Czas: 30 min. Cena: 160zł

Mikrodermabrazja diamentowa – Zabieg wykorzystujący do złuszczania głowic diamentowych o różnych poziomach ziarnistości dostosowanych do potrzeb skóry klienta. Zabiegowi poddawana jest skóra twarzy. Przebieg zabiegu: przygotowanie skóry, wykonanie mikrodermabrazji, maska kremowa, krem.
Czas: 55 min. Cena: 200zł

Mikrodermabrazja De Luxe – Kompleksowy zabieg na twarz, szyję i dekolt. Ulubieniec Pań w każdym wieku. Zabieg łączy w sobie działanie złuszczające mikrodermabrazji oraz silnie odżywcze kosmetyków GUINOT. Po masażu i masce algowej twarz nabiera zdrowego blasku, a skóra jest jedwabiście gładka.
Czas: 70 min. Cena: 300zł

Mikrodermabrazja korundowa – Korund jest doskonałym materiałym ściernym, który pozwala na kontrolowane ścieranie wierzchniej warstwy skóry. Wyrzucany pod ciśnieniem tworzy na powierzchni „burzę piaskową”, a zużyty korund oraz złuszczony naskórek są natychmiast odsysane z powierzchni poddanej zabiegowi i gromadzą się w oddzielnym pojemniku. Dzięki temu skóra jest czysta i gładka.
Czas: 50 min. Cena: 220zł (twarz), 280zł (twarz, szyja, dekolt)

Mikrodermabrazja do zabiegu 
Cena: 80zł

Seria trzech zabiegów dowolnej mikrodermabrazji (płatne gotówką z góry) – rabat 10%

Przeczytaj więcej o Mikrodermabrazji