Zabiegi na cellulit i rozstępy

Zabiegi na cellulit i rozstępy, zabiegi ujędrniające to nasza specjalność. Wykonujemy je z użyciem aparatu TechniSPA, które posiadamy jako jedyni w Olsztynie oraz zabiegi manualne.

 

TechniSPA GUINOT ujędrniająco–antycelulitowy – zabieg całościowy obejmujący łydki, uda, pośladki, brzuch, ramiona i plecy. TechniSPA to urządzenie, które integruje 3 funkcje: masaż, wprowadzanie składników aktywnych oraz stymulację mięśni. Połączenie takich działań daje spektakularne efekty w zwalczaniu cellulitu, tkanki tłuszczowej, obrzęków oraz utraty jędrności skóry. Podczas zabiegu wykonywany jest peeling na bazie kwasów i enzymów owocowych, przeprowadzany jest masaż głowicą na żelu zawierającym aktywne składniki oraz, na koniec, wmasowywany jest preparat kończący, dostosowany do potrzeb każdej klientki. Zabieg należy wykonywać co drugi dzień w serii minimum 3 zabiegów. Zalecana seria 12 zabiegów. Dla podtrzymania uzyskanych efektów zabieg podtrzymujący raz w miesiącu.

Czas: ok. 1h Cena: 200zł

TechniSPA GUINOT ujędrniająco–antycelulitowy– zabieg częściowy, obejmujący łydki, uda, pośladki i brzuch. TechniSPA to urządzenie, które integruje 3 funkcje: masaż, wprowadzanie składników aktywnych oraz stymulację mięśni. Połączenie takich działań daje spektakularne efekty w zwalczaniu cellulitu, tkanki tłuszczowej, obrzęków oraz utraty jędrności skóry. Przebieg zabiegu wygląda tak samo jak w przypadku TechniSPA całościowego. Zabieg należy wykonywać co drugi dzień w serii minimum 3 zabiegów. Zalecana seria 12 zabiegów.Dla podtrzymania uzyskanych efektów zabieg podtrzymujący raz w miesiącu.
Czas: ok. 45 min. Cena: 160zł

TechniSPA Brzuch – zabieg z wykorzystaniem innowacyjnej maszyny do redukcji celullitu i tkanki tłuszczowej oraz poprawy struktury skóry firmy Guinot. Zabieg wyraźnie poprawia wygląd brzucha, zmniejsza obwody, walczy z rozciągniętą skórą po ciąży lub odchudzaniu. Znakomicie zarysowuje talię. Podczas zabiegu wykonywany jest peeling brzucha oraz wykonywany jest masaż głowicą. Zabieg należy wykonywać co drugi dzień w serii minimum 3 zabiegów. Zalecana seria 12 zabiegów. Dla podtrzymania uzyskanych efektów zabieg podtrzymujący raz w miesiącu.
Czas: ok. 25 min. Cena: 80zł

TechniSPA Lekkie Nogi – zabieg dla osób, których problemem są ociężałe, spuchnięte nogi. Dzięki innowacyjnemu działaniu TechniSpa nogi po zabiegu są lekkie, świeże, wygładzone. Zabieg ma na celu pobudzić mięsnie oraz mikrokrążenie. TechniSPA to zabieg który ma właściwości drenujące, dlatego już po jednym zabiegu widać różnicę.
Czas: ok. 30 min. Cena: 80zł
Biorewitalizacja – Zabieg na rozstępy, a także ujędrnienie zbyt wiotkiej skóry na problematycznych miejscach, takich ja: ramiona, brzuch, piersi, wewnętrzna strona ud. Poprawia ukrwienie skory, powoduje powstawanie nowych komórek, tym samym skóra napina się i wygładza, a rozstępy ulegają zwężeniu.
Czas od 15 min do 60min Cena od 100 – 500zł

Masaż bańką chińską – Odpowiednio wykonywany masaż bańką połączony z masażem manualnym pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Intensywne przekrwienie skóry powoduje jej odżywienie i ujędrnienie. Masaż polecany w serii 10 – 12 zabiegów.
Cena i czas wykonywania zabiegu uzależnione są od partii, na których wykonywany jest masaż.
Czas: od 20 min do 1,5 h Cena: 50 – 120zł

Przeczytaj więcej o TechniSpa