Pielęgnacja stóp

Pedicure kosmetyczny – zabieg przeprowadzany na sprzęcie i kosmetykach firmy Gehwol. Podczas zabiegu opracowywana jest płytka paznokciowa oraz usuwany jest martwy naskórek. W cenie malowanie paznokci i peeling.
Czas: ok. 1 h Cena: 120zł

Pedicure z lakierem hybrydowym
Cena: 140zł

Pedicure leczniczy – zabieg pedicure poszerzony o specjalistyczne usługi podologiczne: usuwanie odcisków, modzeli, tamponowanie paznokci.
Cena: od 140zł

Powiew Świeżości – jeśli nie masz czasu na pełen zabieg pedicure, skorzystaj z szybkiego, ale efektywnego odświeżenia swoich stóp. Na zabieg składa się aromatyczna kąpiel, opiłowanie płytki paznokciowej, peeling i malowanie paznokci.
Czas: ok. 35 min. Cena: 80zł/ z lakierem hybrydowym 100zł

Dar Heliosa (zabieg rozgrzewająco-relaksacyjny) – jeśli cierpisz na syndrom zimnych stóp, lub po prostu doskwiera ci jesienno-zimowa aura zapraszamy na zabieg w oparciu o kosmetyki rozgrzewające i poprawiające krążenie. W zabiegu rozgrzewająca kąpiel stóp, masaż i maska parafinowa.
Czas: 30 min. Cena: 90zł

Pedicure SPA – ten pedicure to kompleksowa pielęgnacja stóp. W trakcie zabiegu przeprowadzane są wszystkie czynności jak w przypadku pedicure leczniczego, jednak dodatkowo Twoje stopy zostaną odżywione pod bogatą w substancje nawilżające maską. Masaż stóp jest zwieńczeniem zabiegu.
Cena: 200zł

Kąpiel parafinowa przy zabiegu pedicure
Cena: 45zł