Henna brwi i rzęs, lifting

Henna, Farbka, Lifting – Zapoznaj się z naszą ofertą dla Twoich brwi i rzęs

Marzysz o makijażu permanentnym? Zapoznaj się z naszą ofertą tutaj.

Dziś każda z Pań wie jak ważna jest stylizacja brwi. Na rynku mamy wiele nowości, tradycyjna henna to tylko jedna z wielu usług w naszym salonie kosmetycznym. Wykonujemy takie stylizacje brwi, które pasują do urody oraz stylu naszych klientek. Liczą się również oczekiwania co do trwałości. Tradycyjna henna brwi to metoda sprawdzona przez lata, która daje efekt naturalny, jednak nie zawsze sprawdza się jej trwałość przy włosach trudnych, siwych czy przy ubytkach. Chcesz wiedzieć, która opcja będzie najlepsza dla Ciebie? Umów się do jednej z naszych stylistek 🙂

Regulacja tradycyjna
Czas: 15 min. Cena: 30zł
Regulacja woskiem
Czas: 20 min. Cena: 30zł
Regulacja brwi + henna
Czas: 30 min. Cena: 40zł
Henna rzęs 
Czas: 15min. Cena: 30zł
Henna całościowa
Czas: 30 min. Cena: 50zł

Farbka na brwi – Czym różni się od tradycyjnej henny? Jest to koloryzacja trwalsza i bezpieczniejsza dla włosa. Najczęściej wykonywana wraz z tzw. geometrią brwi, czyli rysunkiem wstępnym, który pomaga uzyskać piękny kształt i symetrię brwi. Efekt podcienia, czyli zabarwienia skóry utrzymuje się ok. 7 dni po zabiegu. Droga klientko, jeśli masz wyraźne braki i asymetrię brwi zapraszamy na makijaż permanentny. Czas ok. 30 – 40 min, Cena 70zł

Efekty farbki z geometrią brwi

                   

 

Henna pudrowa – najmocniejsza i najtrwalsza stylizacja, która dzięki naturalnym składnikom farbuje nie tylko włosy, ale również skórę. Dedykowana dla Pań, które lubią mocne brwi, mocno zaznaczony kontur oka oraz mają delikatne braki w łuku brwiowym, który możemy uzupełnić henną (dotyczy niewielkich braków!). Zabieg wykonywany z rysunkiem wstępnym brwi oraz regulacją. 

Cena 100 zł Czas ok 40 min 

Laminacja Brwi – semi permanentne “czesanie” niesfornych brwi, zabieg polega na utrwaleniu kształtu brwi na około 4 tygodni. Nadaje trwały ładny kształt, łączony z koloryzacją jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów stylizacji brwi. 

Cena150zł Czas ok 40 min

 

Lifting rzęs ELLEEBANA – Nowoczesny zabieg nadający się do trwałego podkręcania rzęs. Lifting rzęs to złożony zabieg, podczas którego: podkręcamy rzęsy, koloryzujemy rzęsy, odżywiamy rzęsy (botox rzęs), laminujemy ciepłą keratyną. Dzięki temu uzyskujemy otwarte, wyraźne oko, efekt “tuszu” na rzęsach, który oczywiście uzależniony jest od wyjściowego stanu rzęs. Polecany osobom, które cenią naturalny look, ale chcą podkreślić swoje spojrzenie.
Czas: ok. 45min. Cena: 150zł

Efekty Liftingu rzęs

 

 

EYE LIFTNASZ BESTSELLER, zabieg który jest naszym prawdziwym HITEM! Jeśli masz kurze łapki, cienie pod oczami, zmarszczki na czole, drobne linie i zmarszczki wokół oczu, masz tendencje do opuchnięć i worków pod oczami, lub po prostu chcesz zadbać o tą okolicę, która najszybciej się starzeje polecamy Ci zabieg EyeLIFT francuskiej firmy GUINOT. Zabieg składa się z 3 prostych etapów: masaż drenujący, stymulacja mięśni twarzy, oczu i czoła, maski regenerującej. Zabieg przynosi podobne rezultaty do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej takich jak botox czy wypełnianie, a jest zupełnie bezpieczny i nie ma praktycznie żadnych przeciwwskazań! Zabieg wykonujemy jednorazowo lub jako seria najlepiej 3 zabiegów. Dla podtrzymania efektów zaleca się wykonywać zabiegi przypominające.
Czas: 45 min. Cena:200zł  Pakiet 3 zabiegów 500zł (płatność z góry)

Oto wybrane zdjęcia z efektami zabiegu EYELIFT