Pielęgnacja dłoni

 

Manicure hybrydowy – Niesamowity manicure, który łączy w sobie zalety żelu i lakieru do paznokci. Jest trwały jak żel – nie ma odprysków, czas schnięcia ograniczony do 30 sek. W lampie LED. Jednocześnie tak trwały manicure jest elegancki i wygląda 100% naturalnie. Po 14 dniach na paznokciach widoczny jest odrost. W cenę zabiegu wchodzi opiłowanie paznokci, polerowanie, wycięcie lub odsunięcie skórek, peeling dłoni, krem oraz wykończenie lakierem hybrydowym.
Czas: 45 min. Cena: 50zł

Manicure hybrydowy stylizacja PURE lub Mega BASE – produkty o wydłużonej trwałości. Piękne paznokcie do 3 tyg.  60zł

Odżywka IBX – do każdego manicure 20zł. Rewolucyjna odżywka, która pod wpływem ciepła wbudowuje się w płytkę paznokcia, uszczelniając ją i wzmacniając. Wykonywana regularnie znacząco wpływa na twardość i elastyczność każdej płytki paznokcia. Zalecana w kuracji 3 – 4 zabiegów pod dowolną stylizację. NASZ BESTSELLER!

Manicure klasyczny z pomalowaniem paznokci – jest to metoda, która ma za zadanie odżywić nasze paznokcie i dłonie. Do zabiegu używamy nieinwazyjnych kosmetyków, które nie wpływają negatywnie na skórę dłoni i paznokcie, a umiejętnie dobrany lakier, upiększy nasze paznokcie.
Czas: 45 min. Cena: 40zł

Manicure FRENCH – 45zl

Manicure dla mężczyzn + peeling – zadbane dłonie i paznokcie to dziś nie tylko domena kobiet. Zapraszamy również panów na zabieg manicure i peelingu skóry dłoni.
Czas: 35 min Cena: 40zł

UMO Hand SPA – jest rewolucyjnym systemem zabiegowym na ręce, który wykorzystuje najlepsze osiągnięcia kosmetyki jak GammaPGA i ultradźwięki łączy je ze japońskimi technikami akupresury. W połączeniu z indywidualnymi programami zabiegowymi widocznie odmładza skórę dłoni. UMO Hand SPA wykorzystuje ultradźwiękową energię pulsacyjną by masować zakończenia nerwów w rękach i wspomagać mikrocyrkulację. Lepsza mikrocyrkulacja powoduje, że skóra ma zdrowszy kolor. Dodatkowo ultradźwiękowe wibracje zapewniają lepszą wchłanialność aktywnych składników dla długotrwałego, imponującego efektu zabiegu. Efekt osiągany jest gdy wibrujące cząsteczki wody łączą się z naładowanym jonowo bio-polymerem GammaPGA. Taki ładunek dociera do najgłębszych warstw skóry.
Czas: 30 min. Cena: 80zł

Kąpiel parafinowa – Pomaga odżywić skórę dłoni oraz wzmocnić paznokcie, poprawiając ich wygląd. Dzięki zawartości wielu naturalnych substancji, ciepła parafina wpływa na skórę natłuszczająco, wygładzająco, a także nawilżająco.
Czas: 20 min. Cena: 25zł