O nas

O Nas

Salon Piękności  Medella został otwarty w roku 2007. Od początku istnienia przykładamy jak największą wagę do jakości wykonywanych usług. Współpracujemy z marką Guinot, Thalgo i Natinuel.

Zdobyliśmy nagrodę Beauty Forum za najlepszą akcję marketingową, dwukrotnie byliśmy na łamach magazynu Uroda. W roku 2018 zdobyliśmy tytuł na najlepszy salon kosmetyczny w Olsztynie. Nasi pracownicy to ludzie z pasją, którzy nieustannie pogłębiają swoją wiedzę oraz biorą udział w licznych szkoleniach.

Korzystając z naszych usług kosmetycznych, podologicznych, masaży, stylizacji paznokci i rzęs, czy makijażu permanentnego otrzymujecie Państwo wysokiej jakości zabiegi, wykonywane na profesjonalnych kosmetykach oraz przy użyciu wysokiej klasy aparatury. Naszą ofertę staramy się wzbogacać na bieżąco nowymi technologiami na rynku kosmetycznym, po to by zagwarantować naszym klientom maksimum satysfakcji. Staramy się, aby podczas wizyty w naszym salonie nasi klienci poczuli się wyjątkowo, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Zapraszamy na zabiegi twarzy, zaczynając od tradycyjnych zabiegów pielęgnacyjnych poprzez mikrodermabrazję po bardziej zaawansowane techonologie, zabiegi ujędrniające i antycellulitowe na ciało, makijaż permanentny, depilację laserową, laserowe zamykanie naczynek, manicure klasyczny, hybrydowy, przedłużanie paznokci, pedicure leczniczy, masaże oraz przedłużanie rzęs. To tylko zarys naszych usług.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i konsultacje, które przeprowadzamy przed każdym zabiegiem.