Pracownicy

Magdalena Kolouszek

Właściciel Salonu, Kosmetolog, Podolog, Masażystka, Szkoleniowiec

Wyksztalcenie: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu

„Od wielu lat interesuję się szeroko pojętą kosmetologią. Staram się sprawić, aby klient, który trafi do naszego salonu został potraktowany wyjątkowo i profesjonalnie. W mojej pracy zawsze kieruję się indywidualnym podejściem do klienta, przy jednoczesnym holistycznym ujęciu danego problemu. Tylko wtedy znajduje się najlepsze rozwiązania i zadowolenie z uzyskanych efektów.”

 

 

 

 

Agnieszka Czaplińska

Kosmetolog, Lingeristka, Szkoleniowiec

Wykształcenie: Uniwersytet Warmińsko – Mazurski, Olsztyńska Szkoła Wyższa

„Moja praca to moja pasja. Uwielbiam przeprowadzać zabiegi i metamorfozy, dzięki którym klientki zyskują nowy wizerunek i pewność siebie. Najlepszą nagrodą jest grono moich zadowolonych klientów, dzięki którym wiem, że moja praca ma sens”.

 

 

 

 

 

Monika Rurik

Stylistka rzęs, Kosmetyczka

Wykształcenie: Olsztyńska Szkoła Wyższa

„Każda kobieta ma w sobie to „coś”. W mojej pracy najbardziej lubię odkrywać właśnie to „coś” z moimi klientkami. Uważam, że kobiecy magnetyzm kryje się w oczach. Specjalizuję się w przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs, bo na piękne i zalotne spojrzenie zasługuje każda z nas!”

 

 

 

 

Paulina Zommer

Wykształcenie: Technik usług kosmetycznych

Stylistka paznokci, Stylistka rzęs, Kosmetyczka

“Uważam, że praca w zawodzie stylistki paznokci wiąże się przede wszystkim z cierpliwością, spokojem i kreatywnością. Staram się, aby moje klientki wychodziły nie tylko z pięknymi pazurkami, ale także lżejsze od swoich codziennych trosk! W końcu kto nie wysłucha Was lepiej!? 😉 “