MEZOTERAPIA

mezoterapia olsztyn salon kosmetyczny zabiegi przeciwzmarszkoweMEZOTERAPIA 3D to nasz wyjątkowy, skomponowany przez naszych specjalistów,  unikatowy zabieg na pobudzenie i zintensyfikowanie naturalnych procesów regeneracyjnych i produkcyjnych skóry bez ryzyka zaburzania jej podstawowych funkcji.

Mezoterapia jest rozwiązaniem dla wymagających klientów, którzy oczekują szybkich efektów, bez dużej ingerencji i bez powikłań! Nasz zabieg przeciwzmarszkowy pozwala na bardzo intensywne działanie i jednocześnie ogromne bezpieczeństwo. Efekty mezoterapii bez ryzyka siniaków, podrażnień, bez przeciwwskazań! Jeśli Twoja skóra wymaga wsparcia, widzisz pierwsze oznaki starzenia, dobre linie i zmarszczki – nasza mezoterapia jest dla Ciebie!

Dlaczego nazywamy nasz zabieg najlepiej sprzedający się zabieg mezoterpią 3D? Bo działa na wszystkie 3 warstwy skóry: naskórek, skórę właściwą i tkankę podskórną. Zgodnie z naszą filozofią – holistycznej pielęgnacji, zabieg ten działając łącznie na całą skórę – odmładza, wygładza, rewitalizuje, stymuluje skórę do produkcji kolagenu. Możemy stymulować wzrost kolagenu typu 1 i kolagenu typu 3. Wszystko zależy od zamierzonych efektów, a także kondycji skóry klienta. Za co kochamy ten zabieg? Za jego wszechstronność działania i bezpieczeństwo. Jego sekretem jest siła tkwiąca w procesach regeneracyjnych naszego organizmu, my tylko działając odpowiednimi składnikami aktywnymi z zewnątrz, stymulujemy skórę uzyskując spektakularne i długotrwałe zmiany!

Główne założenia zabiegów:
* pobudzenie i podtrzymanie procesów regeneracji skóry
* polepszenie procesów produkcyjnych
* zahamowanie produkcji nadmiernej warstwy rogowej naskórka
* poprawa funkcjonowania układu krwionośnego i limfatycznego
* oczyszczenie skóry z toksyn
* skuteczna walka z bakteriami beztlenowymi
* pozytywna zmiana struktury naskórka
* wypłycanie linii zmarszczek
* zmiana kolorytu skóry
* korekta owalu twarzy

Składniki aktywne:

kwas mlekowy, kwas migdałowy, kwas glikolowy, kwas winowy, kwas kawowy, kwas ferulowy, aminokwasy, witaminy, kwas hialuronowy, stymulator wzrostu kolagenu typu I i III, enzym CD 44 i wiele innych…

Przeciwwskazania do zabiegów:
* zmiany wirusowe
* aktywne zmiany nowotworowe
* ciąża (przeciwwskazanie względne)
* otwarte rany

Ochrona skóry po zabiegach:
(4 godz. po zabiegu)
* nie korzystamy z rekreacji wodnej
* nie korzystamy z solarium i długotrwałej ekspozycji na słońcu
* nie uprawiamy sportów wysiłkowych
* nie wykonujemy makijażu

ZABIEG POLECANY W SERII JAKO INTENSYWNA KURACJA ANTYAGING LUB JAKO ZABIEG PROFILAKTYCZNY RAZ W MIESIĄCU. Dla kobiet i mężczyzn od 30 roku życia. Cena 500 zł twarz+szyja, twarz+szyja+dekolt 650zł