Masaż w Olsztynie

Masz ochotę na masaż?

Salon kosmetyczny Medella posiada bogatą ofertę masaży wymienioną poniżej. Wybierz idealny masaż dla siebie…Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Zapoznaj się z naszą ofertą poniżej:

Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem w celu podniesienia kwalifikacji i umiejętności z wykonywania masażu zapraszamy do naszego salonu na profesjonalne szkolenie masaży w Olsztynie z zakresu masaż twarzy i szyi, dekoltu czy też masaż głowy.

Starosłowiański masaż miodem

Od wieków miód cieszy się uznaniem jako zdrowy przysmak, ale także skarbnica witamin, minerałów i składników odżywczych. W terapiach naturalnych używany do detoksykacji organizmu. Podczas zabiegu używamy miodu ekologicznego, który oczyszcza skórę i odżywa głębiej położone partie skóry. Masaż polecany wszystkim, którzy chcą pozbyć się toksyn i odzyskać zdrowy wygląd skory!

Czas trwania: 60min
Cennik:

  • całe ciało w tym twarz, szyja i dekolt – 250zł
  • całe ciało bez twarzy – 180zł
  • twarz, szyja dekolt – 70zł
  • plecy, uda i pośladki – 120zł

Peeling ciała Thalgo

Skóra naszego ciała również potrzebuje uwagi. Najprostszym sposobem, aby o nią zadbać jest przeprowadzenie peelingu gruboziarnistego. Podczas zabiegu wykonujemy peeling z kiwi i papai, a następnie wmasowujemy balsam nawilżający. Po takiej procedurze każda skóra jest gładka, miękka, po prostu młodsza i odświeżona.

Czas trwania: 45 min
Cena: 200zł


Leczniczy masaż z użyciem baniek próżniowych

„stawianie baniek” to stara i sprawdzona metoda na regenerację organizmu w chorobie. Najnowsze badania pokazują, że stawianie baniek ma działanie lecznicze na schorzenia wewnętrzne, ale także na zwyrodnienia stawów i stany zapalne. Jeśli od lat dokucza Ci ból pleców postawmy bańki!

Cena: od 100zł do 150zł w zależności od problemu


Masaż klasyczny

to najpopularniejszy masaż, który w zależności od formy/intensywności może być relaksacyjny lub pobudzający. W zależności od sytuacji masaż klasyczny może być wykonywany w formie zabiegu całościowego lub częściowego. Masaż działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, zmniejsza tkankę tłuszczową, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy. Masaż klasyczny wykonywany jest przy użyciu oliwki firmy Guinot. Przy masażu klasycznym wykorzystuje się tradycyjne techniki masowania, czyli rozcieranie, głaskanie, wyciskanie, przesuwanie, oklepywanie. Przed zabiegiem należy ustalić jego intensywność.

Czas trwania: 45 min
Cena: 200zł


Masaż częściowy pleców

Masaż klasyczny pleców. W krótkim czasie rozmasowane zostają mięśnie pleców oraz karku, w których najczęściej gromadzi się stres i napięcie.

Czas trwania: 25 min.
Cena: 70zł


Masaż gorącymi kamieniami

Masaż kamieniami to połączenie tradycyjnych technik masażu z użyciem gorących kamieni bazaltowych, podgrzanych do odpowiedniej temperatury. Największe kamienie używane są do masażu tułowia, a mniejsze umieszcza się między palcami stóp i rąk oraz na twarzy. Przyjemne odczuwalne ciepło podczas zabiegu pomaga w przekazywaniu energii przy jej niedoborze albo w absorbowaniu nadmiaru nagromadzonej energii w chorej części ciała. Daje to efekt niesamowitego odprężenia, relaksu, wewnętrznej równowagi, rozluźnienia mięśni i pobudzenia krążenia. Zabieg jest szczególnie polecany osobom narażonym na stres, niespokojnym, przygnębionym, mającym bóle mięśniowe. Działa on bardzo kojąco na zmysły, reguluje strefę emocjonalną, łagodzi napięcia mięśni, poprawia pracę narządów wewnętrznych, pobudza mikro-krążenie krwi, likwiduje stres i niepokój, dostarcza siły i odporności. Działanie: działa niezwykle uspokajająco i relaksująco, łagodzi objawy stresu, poprawia elastyczność, jędrność skóry, jej odżywienie, pomaga zwalczać cellulitis, przyśpiesza obieg krwi i limfy, poprawia jej elastyczność i jędrność, łagodzi napięcie i zmęczenie mięśni, wspomaga ich regenerację, regeneruje po długotrwałym wysiłku fizycznym, wspomaga pracę układu krwionośnego.

Czas trwania: 60 min.
Cena: 200zł