Makijaż permanentny

 

 

 

Agnieszka Czaplińska – kosmetyczka, kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem, doświadczona lingeristka. Systematycznie pogłębia swoją wiedzę na warsztatach i szkoleniach z makijażu permanentnego. Specjalizuje się w makijażu “ombre”, czyli bardzo naturalnym makijażu przypominającym lekki, dzienny makijaż z delikatnym cieniowaniem koloru, dzięki któremu podkreślona zostaje naturalna uroda. Do każdej klientki podchodzi indywidualnie, słucha ich potrzeb i tak dobiera makijaż, aby każda z pań czuła się w nim dobrze. I wyglądała jeszcze lepiej!

 

 

 

 

 

 

Makijaż permanentny metodą maszynową (ombre i velvet) to najbardziej rozpowszechniona metoda makijażu permanentnego. Pigment wprowadzany jest w skórę za pomocą maszynowej, szybko poruszającej się, precyzyjnej igły. Uzyskujemy pożądany kształt i kolor, dzięki precyzyjnym ruchom, a także dzięki wysokiej jakości pigmentom.

 

 

Makijaż permanentny metodą microblading (metoda piórkowa) to o popularny i pożądany przez klientki makijaż brwi, który pozwala na zupełną rekonstrukcję, korektę asymetrii i uzupełnianie brakujących włosów, gwarantując naturalny wygląd.
Zabieg polega na wprowadzaniu pigmentu za pomocą sterylnego mikroostrza na odpowiednią głębokość skóry.

 

 

Efekt prawidłowo wykonanego makijażu do złudzenia przypomina natralne brwi i utrzymuje się kilku do kilkunastu miesięcy w zależności od rodzaju cery klientki i pielęgnacji pozabiegowej. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do konsultacje.

 

Głównymi przeciwwskazaniami przy wykonaniu makijażu permanentnego to:
-ciąża,
-opryszczka,
-infekcje,
-antybiotykoterapia oraz przyjmowanie niektórych leków,
-hemofilia,
-keloidy,
-łuszczyca,
-nowotwory,
-cukrzyca,
-epilepsja,
-blizny, niezagojone rany i brodawki płaskie w miejscu zabiegu.

 

Makijaż permanentny brwi ombre/pudrowe 1000zł

Makijaż permanentny ust ombre/pudrowe  1000zł

Kreska dekoracyjna efekt eye – liner 1000zł

Kreska dolna 400zł

Kreska zagęszczająca linię rzęs 500zł

Microblading brwi 800zł

Korekta makijażu permementnego zrobionego w innym salonie

Cena: od 800zł – 1500zł

Usuwanie makijażu metodą bezlaserową 300zł

 

Brwi do roku od zabiegu – 600zł

Brwi do 2 la od zabiegu 800zł

Usta do roku od zabiegu 500zł

Usta do 2 lat od zabiegu 700zł

 

 

W cenie każdej usługi – konsultacje, makijaż wstępny, znieczulenie, kosmetyki do pielęgnacji domowej, opieka pozabiegowa, 1 wizyta korekcyjna (korekta).