Makijaż

W makijażu kieruję się zasadą jaką jest: naturalne piękno. Nie zakryję Twojej twarzy pod górą podkładu, jedynie drobne niedoskonałości abyś mogła uwierzyć w siebie i powiedzieć JESTEM PIĘKNA! Chciałabym pokazać kobietom, że piękno tkwi w każdej z nas a moim zadaniem jest abyś poczuła się niepowtarzalna, najlepsza i jedyna w swoim rodzaju.

Z myślą o Tobie wyróżniłam kilka rodzajów makijaży:

MAKIJAŻ DZIENNY– Makijaż dzienny jest najbardziej naturalnym makijażem ze wszystkich, które oferuję. Podkreślę Twoje mocne strony i zakryję niedoskonałości, dodając Twojej cerze blasku i naturalnego looku. Pomogą mi w tym delikatne odcienie i lekkie konsystencje kosmetyków.

MAKIJAŻ OKOLICZNOŚCIOWY– inaczej makijaż wieczorowy, może być interpretowany na różne sposoby- począwszy od francuskiej zalotnej kreski i czerwonych ust a kończąc na pawim oczku i malinowych ustach.
Szykuje Ci się studniówka i potrzebujesz spokojnego, ale widocznego makijażu okolicznościowego? Nadchodzi sylwester i pragniesz nieco zaszaleć z brokatem? A może planujesz wystrzałową imprezę karnawałową, więc nie masz żadnych zahamowań w kwestii malowania? Niezależnie od tego, jaka okazja Ci się przytrafia, stworzę dla Ciebie wymarzony makijaż.

MAKIJAŻ ŚLUBNY– Specyfika makijażu ślubnego polega na tym, że łączy w sobie cechy makijażu okolicznościowego i fotograficznego – w końcu musisz wyglądać bajecznie zarówno na żywo, jak i na zdjęciach. Podkreślę Twoją urodę i sprawię, że tego dnia będziesz czuła się najpiękniejsza na świecie. Pamiętaj, że ślub to bardzo stresujące wydarzenie, aby być pewna czego oczekujesz umów się na makijaż próbny. Pracuję na najwyższej jakości kosmetykach dlatego nie musisz mieć obaw, że makijaż popłynie jak para młoda podczas pierwszego tańca. Z uwagi na białą lub jasną suknię stawiam na stonowane kolory. Jeśli masz ochotę, mogę „podkręcić” oko sztucznymi rzęsami, które będą świetnie wyglądać na zdjęciach.

MAKIJAŻ FOTOGRAFICZNY– W nim wszystko musi być mocniejsze, intensywniejsze. Istotne jest perfekcyjne wykonanie. Do zmalowania takiego makijażu używa się bardzo kryjących kosmetyków– wynika to ze specyfiki pracy z mocnym oświetleniem i aparatem, które mają tendencje do spłycania czy „zjadania” kolorów.

SZKOŁA MAKIJAŻU POŁĄCZONA Z ANALIZĄ KOLORYSTYCZNĄ– Indywidualny kurs makijażu pomoże Ci uporządkować Twoją kosmetyczkę o kilka produktów, które sprawią, że zawsze będziesz czuła się pięknie. Szkolenie trwa około 2-3 godziny. Najpierw poznaję i oceniam kondycję Twojej skóry następnie określam kształt Twojej twarzy i omawiam konturowanie, które najbardziej sprawdzi się w Twoim przypadku. Dobiorę również kolory cieni, różu oraz pomadki w której pozujesz się jak w drugiej skórze. Wszystko krok po kroku będę pokazywać na Twojej twarzy a następnym krokiem po demakijażu będzie odtworzenie go u siebie pod moim okiem.

Dzięki analizie kolorystycznej określę Twój typ urody, w których kolorach ubrań Ci do twarzy, jaką biżuterię możesz śmiało nosić oraz w jakim kolorze włosów wyglądasz najkorzystniej. Reszta już należy do Ciebie. Wchodzisz w to? Świetnie. Nie bój się zmian – zmiany są dobre.
Cena: 400zł

Makijaż okolicznościowy
Cena: 150 zł

Makijaż Ślubny
Cena: 180 zł

Makijaż próbny
Cena: 150zł bez użycia syntetycznych kępek rzęs

Makijaż fotograficzny
Cena: 150 zł

Cyrkonie od 5zł