Gotowe na wszystko – DAYSPA dla przyjaciółek

Chcesz spędzić miło czas i zrelaksować się nie wyjeżdżając z miasta? A może DAYSPA w Olsztynie? Nasz salon oferuje dedykowane pakiety dla każdego klienta!

 

Poniżej przedstawiamy ciekawą opcję spędzenia czasu, DAYSPA w naszym salonie kosmetycznym. Jeśli szukasz miejsca, w którym skorzystasz z luksusowych marek, najczęściej obecnych tylko w dużych ośrodkach SPA, to dobrze trafiłaś! U nas możesz urządzić miłe, kameralne spotkanie dla siebie i najbliżej koleżanki, mamy czy przyjaciółki! To również dobry pomysł na prezent w Olsztynie. Dzień kobiet u nas trwa cały rok! 🙂

Czym wyróżniamy się na tle innych salonów kosmetycznych? Mamy gabinet przystosowany do zabiegów na ciało z dostępem do prysznica. Dzięki temu oferujemy zabiegi na ciało najczęsciej wykonywane w dużych SPA. Pracujemy na markach takich jak Thalgo i Guinot – to francuskie marki profesjonalne, które goszczą w najlepszych ośrodkach na świecie, a w naszym salonie również w Olsztynie. Salon Medella to 80 metrów przyjaznej przestrzeni i profesjonalna kadra, która rozumie potrzeby każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Szukasz relaksu? Nie musisz wyjeżdżać z miasta!

Gotowe na wszystko – propozycja pakietu DAYSPA Olsztyn