Depilacja woskiem

 

Depilacja w Olsztynie

Depilacja woskiem to najbardziej popularna metoda usuwania zbędnego owłosienia z całego ciała i twarzy. Podczas zabiegów depilacji woskiem usuwamy włos o długości min. 5mm, wyrastający ponad naskórek. Do zabiegów depilacji stosujemy wysokiej jakości woski naturalne, miękkie i twarde, lub inaczej woski paskowe i bezpaskowe,które dobieramy odpowiednio do kondycji skóry i stanu włosa każdego klienta. Każdy zabieg przeprowadzany jest z dbałością o higienę, dlatego mają Państwo pewność, że po depilacji wykonanej w naszym salonie nie pojawi się stan zapalny, ani podrażnienie. Jeśli istnieje tendencja do włosów wrastających rekomendujemy depilację laserową lub używanie specjalnych kosmetyków przeciwzapalnych i niwelujących problem wrastających włosów. Więcej o takich kosmetykach przeczytacie Państwo na stronie Guinot.

Dla kogo skierowana jest depilacja woskiem?

Dla wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy chcą pozbyć się zbędnego owłosienia z wybranych partii ciała. Przeciwwskazaniem do wykonywania zabiegów jest silne podrażnienie skóry, rany, otarcia, stany zapalne skóry. Popękane naczynka czy ciąża to przeciwwskazania względne, które nie wykluczają możliwości wykonania zabiegu.

UWAGA! W naszym salonie kosmetycznym oferujemy depilację woskiem dla Panów!

Depilacja woskiem CENNIK. Szanowni Państwo! Ceny z wskazanym zakresem od – do wynikają z wielkości obszaru podjętego depilacją. Ostateczna cena ustalana jest przed zabiegiem.

Woskowanie łydek Cena: 50zł

Woskowanie ud Cena: 50zł

Całościowe woskowanie nóg Cena: 90zł

Bikini klasyczne Cena: 40-80zł

Pachy Cena: 30zł

Okolice ust, wąsik, bródka Cena: 15-25zł

Ramiona Cena: 20zł

Przedramiona Cena: 30zł

Brzuch Cena: 30-60zł

Plecy Cena: 50zł-70zł

Tors Cena 50zł – 70zł

Depilacja brazylijska Cena: 160zł

Depilacja brazylijska męska Cena 250zł , z pośladkami 350zł