Aktualności

Twoja skóra lubi, gdy o niej pamiętasz

 

 

Czy wiesz jak ważna jest właściwa pielęgnacja domowa dla Twojej skóry?

 

 

Skóra to największy organ naszego ciała. Jest to swoista granica, między naszym delikatnym wnętrzem, a światem zewnętrznym. To multifunkcyjny organ, o którym nie pamiętasz do momentu pierwszej zmarszczki, alergii czy trądziku. Aby Twoja skóra była piękna, przede wszystkim odpowiedz sobie na podstawowe pytania: Ile czasu codziennie poświęcasz swojej skórze? Jak dbasz o jej wygląd i zdrowie?

Wizyta w naszym salonie to przede wszystkim wywiad z klientem i dobranie właściwej pielęgnacji w gabinecie (zabiegi) jak i wypisanie recepty piękna (pielęgnacja domowa). Tylko właściwe dobrana kuracja gabinetowa i domowa idące w parze, przyniosą długotrwałe i pozytywne efekty, czy to w walce z trądzikiem czy w kuracji przeciwzmarszczkowej. Nie licz na to, że jeden zabieg raz w roku, a przy tym mycie twarzy mydłem w domu, sprawi, że Twoja skóra będzie ładna i zdrowa. Zapomnij!

Kosmetolog to osoba, która posiada gruntowną wiedzę o skórze i o kosmetykach, tylko poprzez wspólne ustalenie celów pielęgnacyjnych z ekspertem możecie razem  uzyskać dobre efekty. A zatem zastanów się, czy nie warto zainwestować trochę więcej czasu we właściwą pielęgnację i cieszyć się doskonałą skórą przez lata?

Aby zaprezentować Ci właściwą, dobraną specjalnie dla Ciebie pielęgnację domową twarzy i ciała, zapraszamy Cię na Dni Piękna 7.03.-8.03. 2019r., podczas których dowiesz się jak właściwie dbać o swoją skórę. To będą najmilsze zakupy w Twoim życiu! Bo w prezencie otrzymasz zabieg pielęgnacyjny.

Chcesz wiedzieć więcej?

ZAPRASZAMY NA WIZYTĘ!