Aktualności

Alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej!

Czy jeszcze ciągle wydaje się Wam, że zabiegi kosmetyczne to tylko wyciskanie pryszczy? Nie!

Branża kosmetyczna od wielu, wielu już lat rozwija się niemalże w tempie światła. Jeśli ostatni raz byłaś u kosmetyczki 5, 10 czy 20 lat temu, to nie licz na zabieg oczyszczania manualnego i maskę algową, bo mamy Ci do zaoferowania znacznie więcej!

Laboratorium Guniot wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich klientek na całym świecie, które chcą o siebie dbać i wyglądać dobrze niezależnie od wieku, stworzyła Hydraderm Cellular Energy – sprzęt, który konkuruje z zabiegami medycyny estetycznej nie tylko jeśli chodzi o efektywność, ale również bezpieczeństwo, komfort w trakcie i po zabiegu.

Każda skóra jest inna, ale jej fizjologia działa na takich samych zasadach, a w zabiegu Hydraderm Cellular Energy wykorzystywane są takie technologie, które uwzględniają potrzeby każdej skóry wywołane czynnikami zewnętrznymi jak i wewnętrznym spadkiem energii komórkowej.

HYDRADERM CELLULAR ENERGY – obejrzyj i poznaj zasady działania

 

Nie wierzycie w cuda? My również byłyśmy sceptyczne co do efektów, które będziemy osiągać wraz ze swoimi klientkami już po 1 zabiegu. Zapraszamy do obejrzenia filmu i galerii naszych osiągnięć. A przede wszystkim zapraszamy na jedynie w Olsztynie zabieg HYDRADERM CELLULAR ENERGY.