Aktualności

alternatywa medycyny estetycznej

Alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej!

Czy jeszcze ciągle wydaje się Wam, że zabiegi kosmetyczne to tylko wyciskanie pryszczy? Nie!

Branża kosmetyczna od wielu, wielu już lat rozwija się niemalże w tempie światła. Jeśli ostatni raz byłaś u kosmetyczki 5, 10 czy 20 lat temu, to nie licz na zabieg oczyszczania manualnego i maskę algową, bo mamy Ci do zaoferowania znacznie więcej!

Laboratorium Guniot wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich klientek na całym świecie, które chcą o siebie dbać i wyglądać dobrze niezależnie od wieku, stworzyła Hydraderm Cellular Energy – sprzęt, który konkuruje z zabiegami medycyny estetycznej nie tylko jeśli chodzi o efektywność, ale również bezpieczeństwo, komfort w trakcie i po zabiegu.

Każda skóra jest inna, ale jej fizjologia działa na takich samych zasadach, a w zabiegu Hydraderm Cellular Energy wykorzystywane są takie technologie, które uwzględniają potrzeby każdej skóry wywołane czynnikami zewnętrznymi jak i wewnętrznym spadkiem energii komórkowej.

HYDRADERM CELLULAR ENERGY – obejrzyj i poznaj zasady działania

 

Nie wierzycie w cuda? My również byłyśmy sceptyczne co do efektów, które będziemy osiągać wraz ze swoimi klientkami już po 1 zabiegu. Zapraszamy do obejrzenia filmu i galerii naszych osiągnięć. A przede wszystkim zapraszamy na jedynie w Olsztynie zabieg HYDRADERM CELLULAR ENERGY.