Aktualności

Facet w salonie kosmetycznym – czy to ciągle polskie Science Fiction?

Jeśli czytasz ten tekst, a jesteś kobietą na pewno zastanawiasz się co zrobić, aby Twój facet wybrał się na pedicure albo oczyszczanie twarzy. Jeśli jesteś facetem i czytasz ten tekst – dobrze trafiłeś! Nie jesteś sam!

 

Wizyta mężczyzn w salonie kosmetycznym nie jest już rzadkością. Nie mniej jednak wielu z Panów ciągle ma obawy przed tym jak zostaną odebrani. Czy słusznie jest się czego obawiać?

“Lubię kiedy na zabiegi przychodzą mężczyźni. Oni mają konkretny cel swojej wizyty, oczekują rezultatu, nie wnikają w szczegóły zabiegów – ma być dobrze i efektywnie”  – mówi jedna z pracujących w  naszym salonie kosmetyczek. Panowie poszukują dziś takich zabiegów jak: pedicure, manicure, masaż, zabiegi oczyszczające, zabiegi przeciwzmarszczkowe i depilacja. To są nasze męskie bestsellery. Czy zadbany facet nie jest męski? Wręcz przeciwnie! Właśnie takich facetów chcemy! Więc jeśli Twoja partnerka siłą ciągnie Cię na pedicure i narzeka na Twoje szorstkie pięty – porzuć obawy, pozbądź się stereotypów i przybywaj!