Zabiegi złuszczające, peelingi chemiczne

Nomelan Caffeico – wielkostopniowy peeling chemiczny, przeznaczony do terapii skóry z fotostarzeniem, przebarwieniami, głębokimi i płytkimi zmarszczkami, rozstępami i przebarwieniami potrądzikowymi. Złożona procedura wykorzystuje wiele aktywnych substancji w kilku stężeniach, tak aby zabieg mógł być dopasowany do wrażliwości i indywidualnych potrzeb danej skóry. Składniki aktywne:kwas kawowy, kwas ferulowy, kwas rozmarynowy – antyoksydanty o działaniu rozjaśniającym,
kwas retinowy – normalizuje keratynizację, stymuluję syntezę kolagenu, normalizuje aktywność melanocytów,
kwasy AHA – posiada właściwości nawilżające, keratoplastyczne, keratolityczne (złuszczające) oraz seboregulujące (zmniejsza świecenie),
kwas salicylowy – działanie keratolityczne i komedolityczne (likwiduje zaskórniki),
kwas fitowy – czynnik rozjaśniający skórę, przeciwdziała reaktywnym powstawaniu wolnych rodników tlenowych,
kwas kojowy, undecylenian fenyloalaniny – składniki te hamują na różne sposoby melanogenezę. przeczytaj więcej o zabiegu

Czas: 50 min. Cena: 350-500zł

Natinuel Glyco Plusen – Zabieg z wykorzystaniem mieszaniny kwasów AHA, BHA i PHA. Głownym składnikiem peelingu jest kwas glikolowy, który w trakcie zabiegu aplikowany jest na twarz w 3 różnych stężeniach. Dzięki takiej terapii skóra staje się pobudzona do syntezy kolagenu, przebarwienia rozjaśniają się, a zmarszczki zostają wypłycone.

Czas: 60 min. Cena: 240zł

GlycoPEEL – W trakcie zabiegu na skórę twarzy i dekoltu aplikowany jest kwasy glikolowy o mocy działania dostosowanej do potrzeb skóry.

Czas: 45 min. Cena: 140zł

Peeling Migdałowy – Kwas migdałowy należący do grupy AHA jest pod względem swoich właściwości absolutnie wyjątkowy. Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry pozytywnie wpływa na wyciszanie stanów zapalnych, redukcję przebarwień. Ma delikatne działanie złuszczające dzięki czemu skóra po zabiegu jest pełna blasku.

Czas: 45 min. Cena: 140zł

Beaute Neuve – Podwójny peeling przeprowadzany za pomocą kwasów i enzymów owocowych. W trakcie zabiegu skórze dostarczana jest również witamina C, która działa antyutleniająco, ale również rozjaśniająco i wzmacniająco na naczynia krwionośne. Zabieg skierowany dla każdego typu skóry szczególnie polecany jesienią i wiosną.

Czas: 45 min. Cena: 250zł

Kwas Pirogronowy – Kwas pirogronowy, jako jeden z niewielu produktów stosowanych w kosmetologii, może być używany w przypadku skór ze zmianami ropnymi oraz siecią rozszerzonych naczyń – w obu przypadkach przynoszą spektakularne efekty. Kwas ten posiada również właściwości sebostatyczne i antymikrobowe, dzięki którym znajduje zastosowanie w zabiegach przeciwtrądzikowych.

Czas: 45 min. Cena: 160zł