Zabiegi przeciwzmarszczkowe, odżywcze i nawilżające GUINOT

 

 

Hydradermie Podwójna Jonizacja * – Super zabieg firmy Guinot znany na całym świecie. Przeznaczony do każdego typu skóry (suchej, tłustej, dojrzałej i normalnej, z przebarwieniami oraz naczynkowej), bogaty w składniki odżywcze dobrane do potrzeb danej skóry. Wprowadzane w głąb skóry w nieinwazyjny sposób odżywiają ją, pomaga zregenerować i nawilżyć. Podczas zabiegu zjonizowane składniki aktywne docierają na głębokość skóry właściwej, dzięki czemu skóra od razu wygląda na wypoczętą, dotlenioną i ….młodszą!
Ten zabieg można łączyć z Hydracleanem, mikrodermabrazją lub peelingiem kawitacyjnym
Czas: 70 min. Cena: 260zł

Hydradermie Age Logic * – Wersja Hydradermii z innowacyjnym składnikiem ATP. ATP to adenozyno- 3 -fosforan czyli…energia! To właśnie w tej postaci nasz organizm ją przechowuje. W zabiegu dostarczamy ATP do komórek Twojej skóry, które przeprogramowują swój naturalny proces starzenia. Dodaj energii swoim komórkom i cofnij wskazówki zegara! Ten zabieg można łączyć z Hydracleanem, mikrodermabrazją lub peelingiem kawitacyjnym.
Czas: 70 min. Cena: 280zł

Hydradermie Lift * -Ten zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą przeciwdziałać grawitacji. Jeśli odczuwasz wiotkość skóry, uważasz, że Twój owal twarzy pozostawia wiele do życzenia, a zabiegi z zakresu medycyny estetycznej , jak botox, są nie dla Ciebie, wypróbuj ten zabieg. W tej wersji Hydradermie odżywiamy mięśnie twarzy, szyi i dekoltu. Po zabiegu widocznie podnosi się kontur oka, wygładza się szyja, a owal twarzy zostaje podniesiony. Ten zabieg można łączyć z Hydracleanem, mikrodermabrazją lub peelingiem kawitacyjnym.
Czas: 70 min. Cena: 270zł

Hydradermie De Luxe * – To ekskluzywna wersja zabiegu przeznaczona dla najbardziej wymagających klientów. 2 zabiegi w 1, Hydradermia Podwójna Jonizacja i Hydradermie Lift odmienią Twoją twarz. Już po jednej sesji poczujesz i zobaczysz różnicę.
Czas: 90 min. Cena: 350zł

Ten zabieg można łączyć z Hydracleanem, mikrodermabrazją lub peelingiem kawitacyjnym.
Age Summun * – to kompleksowy zabieg anti-ageing – redukuje zmarszczki i drobne linie, zapewnia blask i napięcie skóry. Zabieg, który stymuluje regenerację komórkową i odnowę tkankową dla efektu gładkiej, napiętej skóry, wymodelowanej i wypoczętej twarzy. Ten zabieg można łaczyć z mikrodermabrazją, peelingiem kawitacyjnym, Hydradermia, Hydracleanem.
Czas: 50 min. Cena: 250zł

Aromatic – Zabieg wykorzystujący moc aromaterapii i akupresury. Przeznaczony dla każdego typu skóry, w zależności od dobranych olejków, nawilża, regeneruje lub reguluje pracę gruczołów łojowych. Podczas zabiegu wykonywany jest autorski masaż Guinot, który łączy w sobie drenaż limfatyczny oraz terapię uciskową. Zabieg idealny dla zapracowanych, przynosi ulgę skórze i duszy!
Czas: 45 min. Cena: 200zł

Liftosome – Jeśli chcesz przeprowadzić kurację przeciwzmarszczkową bez głębokiej ingerencji skorzystaj z zabiegu, który wykorzystuje Prokolagen oraz maskę gipsową. Prokolagen pobudza komórki Twojej skóry do syntezy właściwego kolagenu, a maska gipsowa poprawia owal Twojej twarzy. Zabieg przeznaczony dla pań i panów w każdym wieku. Idealny przed wielkim wyjściem. Ten zabieg można łączyć z mikrodermabrazją lub peelingiem kawitacyjnym. Ten zabieg można łączyć z Hydracleanem, mikrodermabrazją lub peelingiem kawitacyjnym.

Czas: 45 min. Cena: 220zł

*Przeczytaj więcej o zabiegu Hydradermie