Masaże

Starosłowiański masaż miodem – Od wieków miód cieszy się uznaniem jako zdrowy przysmak, ale także skarbnica witamin, minerałów i składników odżywczych. W terapiach naturalnych używany do detoksykacji organizmu. Podczas zabiegu używamy miodu ekologicznego, który oczyszcza skórę i odżywa głębiej położone partie skóry. Masaż polecany wszystkim, którzy chcą pozbyć się toksyn i odzyskać zdrowy wygląd skory!
Czas 60min Cena 250zł

całe ciało w tym twarz, szyja i dekolt Cena 250zł

całe ciało bez twarzy Cena 180zł

twarz, szyja dekolt Cena 70zł

plecy, uda i pośladki Cena 120zł

Peeling ciała Thalgo – Skóra naszego ciała również potrzebuje uwagi. Najprostszym sposobem, aby o nią zadbać jest przeprowadzenie peelingu gruboziarnistego. Podczas zabiegu wykonujemy peeling z kiwi i papai, a następnie wmasowujemy balsam nawilżający. Po takiej procedurze każda skóra jest gładka, miękka, po prostu młodsza i odświeżona.
Czas 45 min Cena 150zł

Leczniczy masaż z użyciem baniek próżniowych – „stawianie baniek” to stara i sprawdzona metoda na regenerację organizmu w chorobie. Najnowsze badania pokazują, że stawianie baniek ma działanie lecznicze na schorzenia wewnętrzne, ale także na zwyrodnienia stawów i stany zapalne. Jeśli od lat dokucza Ci ból pleców postawmy bańki!

Cena od 80zł do 120zł w zależności od problemu

Masaż klasyczny – to najpopularniejszy masaż, który w zależności od formy/intensywności może być relaksacyjny lub pobudzający. W zależności od sytuacji masaż klasyczny może być wykonywany w formie zabiegu całościowego lub częściowego. Masaż działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, zmniejsza tkankę tłuszczową, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy. Masaż klasyczny wykonywany jest przy użyciu oliwki firmy Guinot. Przy masażu klasycznym wykorzystuje się tradycyjne techniki masowania, czyli rozcieranie, głaskanie, wyciskanie, przesuwanie, oklepywanie. Przed zabiegiem należy ustalić jego intensywność.
Czas: 45 min Cena: 100zł

Masaż częściowy pleców – masaż klasyczny pleców. W krótkim czasie rozmasowane zostają mięśnie pleców oraz karku, w których najczęściej gromadzi się stres i napięcie.
Czas: 25 min. Cena: 50zł

Masaż gorącymi kamieniami – Masaż kamieniami to połączenie tradycyjnych technik masażu z użyciem gorących kamieni bazaltowych, podgrzanych do odpowiedniej temperatury. Największe kamienie używane są do masażu tułowia, a mniejsze umieszcza się między palcami stóp i rąk oraz na twarzy. Przyjemne odczuwalne ciepło podczas zabiegu pomaga w przekazywaniu energii przy jej niedoborze albo w absorbowaniu nadmiaru nagromadzonej energii w chorej części ciała. Daje to efekt niesamowitego odprężenia, relaksu, wewnętrznej równowagi, rozluźnienia mięśni i pobudzenia krążenia. Zabieg jest szczególnie polecany osobom narażonym na stres, niespokojnym, przygnębionym, mającym bóle mięśniowe. Działa on bardzo kojąco na zmysły, reguluje strefę emocjonalną, łagodzi napięcia mięśni, poprawia pracę narządów wewnętrznych, pobudza mikro-krążenie krwi, likwiduje stres i niepokój, dostarcza siły i odporności. Działanie: działa niezwykle uspokajająco i relaksująco, łagodzi objawy stresu, poprawia elastyczność, jędrność skóry, jej odżywienie, pomaga zwalczać cellulitis, przyśpiesza obieg krwi i limfy, poprawia jej elastyczność i jędrność, łagodzi napięcie i zmęczenie mięśni, wspomaga ich regenerację, regeneruje po długotrwałym wysiłku fizycznym, wspomaga pracę układu krwionośnego.
Czas: 60 min. Cena: 150zł